Temesta a skutki uboczne

Dzień dobry. Po przejściach traumatycznych zaczęłam zażywać temesta 1mg dziennie po ponad 3ch latach zaczęłam odczuwać skutki uboczne na tyle aby wylądować w klinice uzależnień. Po wyjściu z kliniki biorę kibica najpierw dawka 375 mg po 5 miesiącach 250 mg do tego atarax 25 mg i baldrian ziołowy 8 sztuk dziennie. Mój problem jest taki że od wyjścia z kliniki mija już 6 miesięcy a ja jestem bardzo agresywna mam chwilę że czuję nerwy i wybucham jak w jakimś amoku a wtedy są to sceny zazdrości i wszystko przypisuje mężowi że patrzy nie tak na kogoś że mnie oszukuje mam wrażenie jakbym była zazdrosna bo maz gdy o coś pytam zawsze nic nie mówi a to doprowadza mnie do szału. Czy jest to związane z moją przeszłością to co kiedyś przeżyłam miłość która odeszła czy może jest to wpływ benzo odstąpienia.boję się że mąż odejdzie a nie potrafię tej agresji pochamowac. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam Aneta

Dzień Dobry Pani Aneto :)

Z zaprezentowanej przez Panią relacji, wnioskuję, że jest Pani świadoma swoich odpowiedzi na wewnętrzne impulsy emocjonalne.
Ważnym byłoby, by dotrzeć do źródła opisanych przez Panią symptomów - bo jest przyczyna i skutek tej przyczyny...
Tych odpowiedzi emocjonalnych dopatrywałabym się w historii Pani przejść traumatycznych.

Zachęcam Panią do rozważenia terapii, by mogła Pani przepracować coś, co być może nie było przepracowane?
Oraz nabyła konstruktywne umiejętności związane z regulacją emocji poprzez opanowanie skrajnych emocji w momencie zdarzenia.
Opanowanie skrajnych emocji jest utrudnione (czego Pani doświadcza) gdy pobudzenie emocjonalne jest duże, zdolność do skorzystania z takiej umiejętności jest mocno utrudniona.
Proces terapeutyczny jest procesem wymagającym cierpliwości, zaangażowania, czasu oraz aktywnej współpracy z Terapeutą.

Gdyby miała Pani życzenie konsultacji terapeutycznej ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z życzeniami dla Pani pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605