Zapytaj lekarza

1 , 0 1 4 , 2 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Torbiel krwotoczna a krwawienie przy tabletkach antykoncepcyjnych

Witam ! Jestem po łyżeczkowaniu macicy. W czasie kontroli z powodu przedłużającego się krwawienia lekarz ginekolog stwierdził u mnie torbiel krwotoczną. Przepisał tabletki antykoncepcyjna na 21 dni. krwawienie miało ustać. zostało mi jeszcze 6 tabletek. Na początku ich brania miałam tylko małe plamienie natomiast teraz mam krwawienie jak przy skąpej miesiączce. Czy to prawidłowe ????
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety