Torbiel krwotoczna a krwawienie przy tabletkach antykoncepcyjnych

Witam ! Jestem po łyżeczkowaniu macicy. W czasie kontroli z powodu przedłużającego się krwawienia lekarz ginekolog stwierdził u mnie torbiel krwotoczną. Przepisał tabletki antykoncepcyjna na 21 dni. krwawienie miało ustać. zostało mi jeszcze 6 tabletek. Na początku ich brania miałam tylko małe plamienie natomiast teraz mam krwawienie jak przy skąpej miesiączce. Czy to prawidłowe ????

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.