Twarda szyjka macicy, brak śluzu, ból przy badaniu ginekologicznym

Dodam , że kochałam się z partnerem z 11 na 12 maja ( 1 , 2 dzień miesiączki). Szyjka macicy jest twarda , położona nisko, brak śluzu. Podczas ostatniego badania szyjki przeze mnie bolała mnie. Podczas stosunku seksualnego miała lekki ból w podbrzuszu a partner odczuwał dyskomfort twierdząc , że ma wrażenie jakby była ściana na przodzie która powoduje wygięcie jego penisa oraz odczuwa ciepło .Brałam sama Luteinę50 bez zgody lekarza na wywołanie 3 dni po 1 tabletce ale i to nie pomogło !

Brak wykształcenia medycznego i eksperymentowanie z lekami hormonalnymi nie zleconymi przez ginekologa może zakończyć się dla Pani niepomyślnie. To samo dotyczy samobadania.