Ucisk w gardle i nudności

od dwóch lat siedzi mi coś w gardle, mam cały czas nudności, jestem osłabiony.obiłem badania na borelioze, chlamydie pneumoniae w klasach IgM i IgG, oraz na mycoplasma też w dwóch klasach. wyniki: borelioza brak, chlamydia IgM wynik wątpliwy oraz indeks próbki 0,97, klasa IgG43,83. Mycoplasma IgG 17,3 a IgM ujemny. Czy moje objawy są związane z tymi bakteriami?jak mogę to leczyć?Myślałem że mam borelioze bo dużo objawów na to wskazuje. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

A czy było badanie laryngologiczne? Sądzę że warto jest również wykonać konsultacje Gastroenterologiczną ewentualnie wykonanie Gastroskopii mogloby pokazać czy jest jakiś problem w danym odcinku przewodu pokarmowego