Uciskający ból klatki piersiowej i omdlenie po współżyciu

Wtam. Mam 22 lat. Od 3 tygodni współżyję z chłopakiem. Nigdy nie uprawiałam seksu. dopiero od nie dawna. Wczoraj po stosunku, który trwał dłużej niż jakikolwiek inny odczułam uciskający ból od klatki piersiowej aż do podbrzusza. Wyszłam z chłopakiem na powietrze po czym zemdlałam. Do tego doszły również drgawki, zaczęłam cała się trząść. Zemdlałam dwa razy, z tego pierwsze omdlenie było dłuższe ale oba trwały po kilkanaście sekund.... nie wiem dlaczego tak się stało.... czy cos mi dolega?

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!