Uczucie mdłości, zgaga, dreszcze, uczucie niemożliwości połykania

Od 2 miesięcy mam problem... czeste bole głowy, ,uczucie mdłości czasem zgaga, dreszcze, uczucie nie możliwości połykania, kołatanie serca, ból żeber od 2 dni zaledwie... zdarza się to co 3, 4 dni pożniej trochę jest ok i znów wszystkie objawy sie kumulują i czuję się fatalnie...dużo myślę, denerwuję się od 2 lat mam problem z zaufaniem, złoszczę się o byle powód, wybucham krzykiem i aż cała się trzęsę...Zrobiłam wszystkie badania krwi które wyszły idealnie...czy mam problem z nerwicą??POMOCY

Dzień dobry!

Po wykonaniu podstawowych badań i konsultacji z lekarzem warto rozważyć przyczyny emocjonalne, psychologiczne i wybrać się do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!