Uczucie pełności przed oddawaniem moczu i ból podbrzusza u 24-latki

Witam , mam następujące męczące dolegliwości uczucie pełności przy i przed oddawaniem moczu, bóle w podbrzuszu ,ale także brzucha najcześciej doskwierają mi wieczorem.Zmęczenie i spuchnięte oczy,sucha strasznie skóra, wypadanie włosów.Początkowo wydawało mi się ,że może to niedoczynność tarczycy ponieważ objawy w większości pasują , natomiast może jest to przyczyna ginekologiczna te bóle podbrzusza.Byłam u ginekologa ponoć wszystko jest w porządku.Nie wiem co robić,czuje dziwny dyskomfort.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udanie się do lekarza rodzinnego, który prawdopodobnie wyśle Panią na dodatkowe badania takie jak: morfologia krwi obwodowej, tsh, ewentualnie wolne hormony, badanie ogólne moczu, być może będzie konieczne USG jamy brzusznej. Konieczność wykonania powyższych badań określa się zawsze na podstawie bezpośredniego badania pacjenta dlatego proszę w pierwszej kolejności o udanie się na wizytę lekarską, a nie od razu wykonywanie powyższych badań. Pozdrawiam