Uczucie rozdrażnienia u kobiety

jestem czasami rozdrażniona takie dziwne uczucie jakby wszystko do mnie docierało w zwolnionym tempie itp taki po prostu dziwny stan umysłu... Zażywam magnez, jem dużo warzyw i owoców,piję herbatki ziołowe (melisa, pokrzywa i ostatnio dziurawiec). Nie chę narazie iść do psychologa co Pan Doktor mi radz? Pozdrawiam. Agnieszka.

Witaj,
może warto jednak przyjrzeć się bliżej przyczynom rozdrażnienia i dać im "upust",zamiast je tylko uspokajać,gdyż ustawiczne blokowanie energii/np.gniewu/ może dawać efekt spowolnienia.A ten,jak wydaje się z Twojego opisu,denerwuje Cię również.Tak więc spokój potraktuj nie tyle,jako powstrzymywanie energii ale jako efekt jej uwolnienia w bezpieczny sposób/np.pod opieką fachowca/.
Pozdrawiam i zahęcam.

Witam,
bez dokładnego wywiadu nie można określić co jest przyczyną symptomów opisanych przez Panią. Tylko poznanie tego co wywołuje taki stan może pomóc określić co można z tym zrobić. Jeżeli to przeszkadza Pani to warto więc jednak zastanowić się nad wizytą u psychoterapeuty.
Na razie może Pani spróbować się relaksować, watro poczytać literaturę na ten temat.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl