Utrata wagi, brak apetytu i swędzenie skóry

Syn-23 lat - chudnie nie ma apetytu , depresja , dziwne swędzenie skórne na całym ciele , skierowanie na operację na przepuklinę i zrobione badania i w przedziale Biochemia-AIAt - 80,8U/L AspAt-48.5 U/L jak mam to interpretować .

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, szanowna Pani, parametry funkcji wątroby sa nieprawidłowe. Całokształt wskazuje na konieczność diagnostyki. Prosze skonsultować sie z lekarzem rodzinnym, ktory zdecyduje o dalszym leczeniu. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań są podwyższone. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.