Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 1 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

W jaki sposób leczyć raka prostaty u 61-latka?

Mój mąż ma 61 lat. Leczy się na raka prostaty od 6 lat. 2 lata leczył się w Polsce u urologa, teraz leczenie kontynuuje w Anglii . Ponieważ wynik PSA podskoczył ponad normę, zaczął leczenie u onkologa i bierze b. silne leki o nazwie Xtandi 40 mg (4 tabletki dziennie na raz) . 3 tygodnie temu był w Polsce i usunął 2 zęby. Zaczął się gorzej czuć, miał tryskające stolce i ból w lewym boku, żółte białka oczu , potem skóry. Był w szpitalu 3 dni na badaniach. Skan wątroby nic nie wykazał. Żółtaczka ?
MĘŻCZYZNA, 62 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po wstępnym badanie będzie można zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie diagnostyczne i Terapeutyczne.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety