W jaki sposób stracić na wadzę podczas przy niewielkim ruchu?

Witam, mam 21 lat i sporą nadwagę ( jeżeli nie otyłość). Przy wzroście 170 cm ważę 85 kg. Dodam, że moja sylwetka nie wygląda na te kilogramy, często ludzie dziwią się, że ważę aż tak dużo. Od dwóch tygodni jestem na diecie, którą sama sobie ustaliłam. Do tej pory jadłam ok 2800 kcal (moje zapotrzebowanie to 2400), przez co cały czas przybierałam na wadze. W tym momencie moja dieta opiera się na warzywach i chudym mięsie drobiowym. Wartość przyswajanych kalorii w ciągu dnia to ok 1400. Przykładowy jadłospis 7:00 Kromka chleba żytniego z szynką oraz pomidorem 10:00 kawa rozpuszczalna z mlekiem 0,5% oraz jedną łyżeczką cukru ( nie potrafię tego wyeliminować ponieważ wtedy mam ochotę na słodycze, które kiedyś codziennie pochłaniałam w ogromnych ilościach. Łyżeczka cukru trzyma mnie w ryzach:)) 13:00 Kurczak smażony bez tłuszczu 100g, brokuły gotowane 150g, inne warzywo dla urozmaicenia lub plaster mozarelli położony na kurczaka. 16:00 kawa rozpuszczalna z mlekiem 0,5% i łyżeczką cukru 19:00 Sałata lodowa z pomidorem, oliwkami, czasem kawałkami kurczaka z obiadu oraz łyżeczką (niezdrowego) sosu. A teraz pytanie właściwe. Czy przy takiej diecie i niewielkim ruchu takim jak codzienne sprzątanie prace na podwórku itp. uda mi się zdrowo i skutecznie schudnąć? Moim celem jest 70 kg, chciałabym osiągnąć to w czasie 3 miesięcy. Bardzo proszę o odpowiedź i naprowadzenie mnie na dobrą drogę

Dzień dobry, codziennie praca na podwórku ... Ludzie dziwią się, że Pani waży tyle, bo nie widać - To mnie zastanowiło. Prawdopodobnie ma Pani duży udział mięśni. Jeśli sylwetka jest ładna (m.in. płaski brzuch), to znaczy, że nie trzeba się odchudzać. Najlepszym sposobem, aby się przekonać, ile powinna Pani ewentualnie schudnąć, to wykonanie analizy składu ciała. Przykład takiego wyniku http://zdrowadieta.szczecin.pl/jawon-medical-ioi-353/
1400 kcal netto przy codziennym sporym wysiłku fizycznym, to prawdopodobnie za mało. Ochota na słodkie może być oznaką niedoboru kalorii w diecie. Więcej na temat umięśnienia i wiarygodności BMI znajdzie Pani w artykule http://zdrowadieta.szczecin.pl/informacje/analiza-skladu-ciala/