Porady dietetyczne dla 21-latki

mam 160 cm wzrostu i waze ok 58-60kg. czy taki jadł. pomoze mi schudnąć: Śn.owsianka 4 łyzki pł. ows. z mlekiem lub jog.nat i owocami, herb.miętowa, 2śn.jajko na miękko, kromka ch. żytniego, warzywa, kawa zbozowa, ob.zupa jarzynowa, filet z kurczaka na parze, kasza gryczana, surówka herbata, podw. jabłko, kol.100g. twarożku chudego z pomidorem, melisa, przez caly dzień pije 2l.wody i zielona i czerw. herb i chodze na długie spacery 2-3 razy dziennie po 1h i cwicze na orbiterku 40 inut dziennie.

Witam,

W celu osiągnięcia konkretnego celu konieczne jest ustalenie dokładnej analizy składu ciału i stanu zdrowia oraz ustalenia planu działania. Zapraszam więc do umówienia się na wizytę.

Pozdrawiam
Robert Lipert
Mój dietetyk
tel. 792 450 650