Wrażliwe i powiększone piersi a moment owulacji

Witam, Piszę ponieważ mam następujący problem. Moje cykle od ok. pół roku są po 32 dni, według wyliczeń uprawialiśmy seks z mężem w dni płodne. Spodziewany termin miesiączki miał być 29.12. Przyszedł wcześniej, 25 były to praktycznie plamienia i brązowy śluz. Cały "okres" trwał niecałe 3 dni. Od razu zaznaczę, że moje miesiączki trwają ok 5-6 dni i są obfite. Od momentu owulacji mam bardzo wrażliwe i powiększone piersi.Możliwe aby owulacja również się przesunęła? I czy jest szansa zapłodnienia?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani istnieje taka możliwość, plamienie może sie pojawić w początkowych etapach ciąży, prosze wykonać test ciążowy.pozdrawiam