Wskazania do suplementacji witaminy B12 przez 58-latkę

Dzień dobry. Mam 58 lat, czy powinnam uzupełniać wit. B 12, (nie przyjmuję żadnych lekarstw)?

Witam,

Jeśli je Pani mięso i produkty odzwierzęce, a dieta uwzględnia właściwą ilość tej witaminy to nie ma potrzeby jej suplementacji.

Przy najbliższych badaniach krwi proszę poprosić o uwzględnienie witaminy B12 (jest to badanie płatne). Dzięki temu będzie miała Pani pewność czy jest ona w normie.
Póki co jeśli nie ma wskazań lekarskich nie widzę takiej konieczności.

Pozdrawiam,
Kamila Kończak
http://www.activ-diet.pl