Wstydliwy problem z sutkami - dlaczego są jakby napuchnięte?

Witam! Od jakiegoś czasu mam taki wstydliwy problem. Tak mi się wydaje, że to przez leki i odczulanie. Od kilku lat mam takie jakby napompowane sutki. Nie wiem jak się ich pozbyć, przez to nie mogę ściągnąć przy kolegach koszulki, czy nawet na wf-ie się przebrać, bo wygladają dość dziwnie. Bardzo chciałbym, aby przynajmniej się troszkę zmniejszyły, bo trochę się tego wstydzę. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety nie wiem, jakie preparaty Pan stosuje i z jakiej przyczyny. Prawdopodobnie doszło u Pana do rozwoju ginekomastii. Proszę skontaktowac się z Pana lekarzem prowadzącym, opowiedzieć o dolegliwości. Lekarz zdecyduje czy objawy mogły wystąpić po stosowanym leczeniu, czy jest ewentualnie możliwość modyfikacji trapii albo czy jest konieczna dalsza diagnostyka.

Pozdrawiam.