Wydzielina z pochwy i ból piersi a seks przerywany

Witam, 4 dni temu ( tj czwartek ) miałam dostać miesiączkę. Od piątku zauważyłam u siebie na wkladce hig. taką dziwną wydzielinę... ni to blado różowe , ni to rdzawe ale pojawia się. Piersi mnie bolą Pomyślałam że może jestem w ciąży i zrobiłam test ale pokazała się jedna kreska na oby dwu więc nie jestem w ciąży.Może za wcześnie ten test ? Dodam że nie zabezpieczamy się z narzeczonym ( seks przerywany ) i jest możliwość że doszło do zapołnienia. Pozdrawiam i dziękuję za każdą odpowiedz .
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Jeśli minął termin spodziewanej miesiączki, a minimum dwa testy paskowe wyszły negatywnie, z dużym prawdopodobieństwem oznacza to, że nie doszło do zapłodnienia.
Warto jednak dla pewności wykonać oznaczenie poziomu hormonu beta-hCG we krwi, którego wynik da jednoznaczną odpowiedź.
Jeśli i ten wynik okaże się negatywny - śluz podbarwiony krwią i plamienia powinny zostać skonsultowane z lekarzem ginekologiem.