Wynik badań hormonów przysadki

Zrobilam badania hormonów wyszly w normie ale poziom LH;FSH = 0.62. niewydolność przysadki mózgowej? próbuje znaleźć przyczynę problemu tzn. Trądzik guzowaty bolesny, nadwaga, brak apetytu, zawroty głowy, nudności, oczopląs, opuchniete nogi i twarz w okolicy oczu, zimne dłonie i stopy, ciągła zgaga,zle samopoczucie, brak koncentracji, cellulit dosłownie wszedzie. Mimo diety i cwiczen waga stoi w miejscu. niewydolność przysadki? jakie badania i jaki lekarz?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty endokrynologa. W razie konieczności zostaną zlecone odpowiednie badania.