Wynik dobowej zbiórki moczu a nadciśnienie

chciałbym prosic o pomoc w odczytaniu wynikow i podjeci jakich krokow mialbym dalej uczynic Otórz moje wyniki z Dobowej zbiorki moczu sa nastepujace : Stęrzenie 657,90mg/dl białko w DZM 8223,70mg/24 wydalono 1250 ml/24 moczu stwierdzono u mnie nadciśnienie ktore lecze od trzech miesiecy i juz jest w granicach 140/90 i cholesterol 380 po braniu leku na cholesterol przez trzy miesiace spadlo do 360 Co moze mi dolegac?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik wskazuje na zbyt dużą utratę białka z moczem. Konieczna jest dalsza diagnostyka. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który pokieruje dalszą diagnostyką.