Wynik rezonansu magnetycznego a a ból i zawroty głowy

Witam. Po wykonaniu RMI dostałem opis Powiększenie migdałów giełdowego oraz zgrubienia błoń śluzowych obu zatok z torbielą 3x2cm w prawej zatoce szczękowej. Co należałoby w tej sytuacji zrobić? Mam umówiona wizytę do p neurolog która skierowała mnie na RMI. Czy od tego mogą występować codzienne bóle głowy,zawroty,zmęczenie,senność,nudności?

MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ, po badaniu, z wynikami i CD ; Ważny PACJENT i objawy, wywiad! OPIS może sugerować objawy przebytego zapalenia zatok, torbiel w zatoce szczękowej >> Laryngolog.
Jakie objawy niepokojące? Inne schorzenia ?? ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, kręgosłupa, innych obciążeń Ważny stan ogólny, tryb życia, rodzaj pracy, nastrój
Pozdrawiam