Wynik testu ciążowego i beta-HCG

Witam ostatnia miesiączkę miłałam 23.12.2013 test pokazał 2 kreseczki zrobiłam betę 4 lutego i wynik 1309 mIU/ml nie mam zielonego pojęcia co to oznacza a ta tabelka z wartościami nic mi nie mowi proszę o pomoc i napisanie mi czy to jest wporządku przeszłam już cp i boję się że mogę być w podobnej sytuacji :( pozdrawiam

Witam! Wynik badania jest prawidłowy. Bezwzględnie powinna Pani jednak udać się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie. Proszę również pamiętać o suplementacji kwasu foliowego.