Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 0 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wzdęty brzuch po zastosowaniu awaryjnej tabletki antykoncepcyjnej

mam pytanie,jakie sa szance ze jestem w ciazy? otoz ostatni okres mialam 11 wrzesnia i trwal 5 dni.28 wrzesnia mialam stosunek niezabezpieczony z wytryskiem we mnie.ok 60 godz po stosunku zazylam tabletke po.po tej tabletce brzuch mialam wydety pare dni i do teraz jakos mi dziwnie w srodku.czy to juz niepokojacy objaw
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Jak wykonać test ciążowy?

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Największą pewność da Pani wykonanie badania poziomu hCG po 7 dniach (lub więcej) od niezabezpieczonego stosunku. Istnieje prawdopodobieństwo, że zaszła Pani w ciążę.

Z wyrazami Szacunku lek. Aleksander Ropielewski

0
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy