Z czego wynikają te wszystkie dolegliwości?

Mam problem od 2 lat z zajściem w ciążę. Od jakiegoś czasu mam dolegliwości ciążowe. Bóle piersi, nudności, senność, zwiększony apetyt, bóle głowy i zawroty. Miesiączka powinna być w sobotę 9.03. Leczę się w klinice nie płodności. Wynik prolaktyny mam 64 a beta hcg 0,01. Co to oznacza ? Bo ciąża to na 100% już raczej nie jest. Wyczytałam na internecie że to może być guz przysadki mózgowej. Dzisiaj 12.03 pojawiło się delikatne plamienie

Szanowna Pani dobrze by było zrobić TK głowy aby wykluczyć organiczną patologię przysadki mózgowej