Zaburzenia rytmu serca i problemy gastryczne

Witam , od 1,5 tygodnia mam dziwne napady przeważnie po snie, zaczyna mi bić szybciej serce i mam wysoki puls , odczuwam to jakbym miała jakaś nerwice serca a potem ustaje , byłam u lekarza i wyniki krwi i moczu są dobre , dostałam leki na nerwy od lekarza i troche działają a psychiatre mam dopiero za miesiac, do tego mam raz biegunke raz zaparcia o czym to moze świadczyć?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Najprawdopodobniej objawy związane są ze stanem emocjonalnym. Konsultacja psychiatryczna pozwoli wyjaśnić wątpliwości.

Witaj!

,Z tego co pani opisała może być wiele powodów,ponieważ była pani u lekarza ogólnego i dostała pani leki aby diagnoza była kompleksowa proszę zwrócić się do psychologa aby przepracować występujące problemy.. Pozdrawiam