Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 0 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaczęłam brać pigułki antykoncepcyjne, mam plamienia - to normalne?

Witam, biorę tabletki od tygodnia, zawsze miesiączka trwała u mnie 4 dni, a teraz jest już 8. dzień, a ja dalej mam małe plamienia. Nie wiem, czy mam się martwić.

ponad rok temu

Naturalne metody unikania ciąży

Redakcja abcZdrowie
79 poziom zaufania

Witam.

Plamienia/krwawienia są jednym z najczęściej występujących działań niepożądanych tabletek antykoncepcyjnych. Zwykle występują w czasie stosowania pierwszych 2-4 opakowań, zatem w czasie do 4 miesięcy sytuacja powinna się unormować.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy