Zaczerwienienie w miejscu guzka w okolicy pachwiny

Witam. Od kilkudziesięciu lat mam guzek w okolicy pachwiny. Rósł on bardzo powoli. Od tygodnia znacznie się powiększył. Miejsce to jest zaczerwienione i gorące. Zaczęło podchodzić krwią i ropą. Rana zaczęła się otwierać. Byłam u lekarza pierwszego kontaktu. Dostałam skierowanie do poradni onkologicznej. Jestem przerażona. Czy mogę podejrzewać że to nowotwór?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Lekarz rodzinny na podstawie wstępnego badania podejrzewa występowanie nowotworu. Ponowne badanie przez onkologa oraz zlecenie badań dodatkowych będzie mogło zweryfikować te podejrzenia. Proszę udać się na wizytę do onkologa w umówionym terminie.