Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 0 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaparcia a stosowanie Neurotop

Od ponad 2 lat biorę lek neurotop 300, od tego czasu pojawiły się problemy z zaparciami. Była taka sytuacja, że będąc na wyjeździe zapomniałam leku, nie biorąc go, co mnie zaskoczyło problemy raptownie zginął. Wróciłam do domu, zaczęłam brać neurotop, przez kolejne 4 dni też nie było problemu, a po tych 4 dniach znowu zaparcia. Mój metabolizm był świetny przed dwoma laty, gdyż regularnie ćwiczę oraz mam prawidłowo zbilansowaną dietę. Przez ten lek nie mogę się wypróżniać. Co z tym zrobić ?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Aleksandra Witkowska
79 poziom zaufania

Proszę próbować błonnika, mieszanek ziołowych, probiotyków, pić dużo wody.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety