Zaparcia, wzdęcia i skąpe krwawienie

Witam. Mam pewnien problem. Ostatnią miesiaczke mialam 6wrze. w czasie dni plodnych kochalam sie z chlopakiem. Czesto mam zawroty głowy, mdłości, często oddaje mocz, boli mnie kręgosłup, podbrzusze. Moj cykl to 30 dni. Moj okres jest nie regularny. A dokladnie 6 paz. dostalam skapego krwawienia. Nigdy takiego okresu nie miałam. 10paz zrobilam test rano wyszedł negatywny. I do tej pory mam takie plamienia. w dodatku zaparcia i wzdęcia. Co to może oznaczać ? Nie za szybko zrobiłam test ? Pomocy .
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Z podanych danych wynika, że test wykonała Pani we właściwym odstępie czasu od owulacji. Jednakże teoretycznie istnieje taka możliwość, że mimo wszystko jest Pani w ciąży. Test warto zatem powtórzyć. A propos Pani objawów to są one na tyle mało specyficzne, że na ich podstawie nie można ciąży ani potwierdzić ani wykluczyć.