Zapłodnienie możliwe w dzień niepłodny

Dzisiejszej nocy kochałam się pierwszy raz z chłopakiem. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. Chłopak założył ją prawidłowo i próbował jednak nie udało się mu wejść we mnie po czym musiał skorzystać z toalety wiec ściągnął ja a gdy wrócił to założył ją jeszcze raz, i wtedy się kochaliśmy. Prezerwatywa nie była pęknięta bo sprawdzaliśmy. Dodam że ostatnią miesiączkę miałam 10 maja, a cykle mam średnio co 25-28 dni, tak wiec był to dzień nie płodny. Zatem moje pytanie brzmi czy mogłam zajść w ciążę?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie. Dni tuż przed krwawieniem miesiączkowym są niepłodne bezwzględnie. Jest już po owulacji i nie ma możliwości zapłodnienia.