Zastosowanie pierwszych tabletek antykoncepcyjnych Harmonet

Witam, rozpoczęłam stosowanie antykoncepcji hormonalne (pierwszy raz w życiu) dziś jestem po 8 tabletce Harmonetu. Branie tabletek rozpoczęłam od pierwszego dnia cyklu. Z przyjęciem każdej kolejnej tabletki wydaje mi się że krwawienie jest bardziej intensywne mimo, że to już 8 dzień cyklu i nie wydaje mi się aby się ono kończyło (wręcz przeciwnie) Oprócz tego odczuwam kłuty ból podbrzusza.Obawiam się, że krwawieni utrzyma się przez cały czas przyjmowania leku. Dziękuję za odpowiedź.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, jesli krwawienie nie ustąpi należy skonsultować się z lekarzem ginekologiem.