Zgaga a alergia na histaminę

Witam! Od 10-ciu lat wzmagam sie z zgaga.Lekarze skazali mnie dozywotnie na omeprazol mówiąc, ze to refluks.Kiedys zrobilam zwykly test na alergie i przy histaminie staly 3 plusy.Zapytuje czy jestem uczulona na histamine, skoro np.: przy bananach, pomidorach czy mace pszennej staly minusy? Czy nieprzyjemny ucisk w lewym boku moze wiazac sie z zlogami w jelitach i czy alergia na histamine moze powodowac zawroty glowy? Prosze powiedziec czy przy alergii mozna spozywac mleko i drozdze?

Lek. Tomasz Budlewski

reakcja na histamine jest to reakcja kontrola i nie oznacza iż jest Pani uczulona na histaminę. proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.