Zmęczenie, bóle stawowo-kostne, potliwość i drętwienie lewej strony ciała

od ponad roku czuję potworne zmęczenie,ogólne bule stawowo-kostne,wzmożona potliwość(w ciepłych miejscach aż się ze mnie leje-twarz,szyja,pach oraz nogi),dochodzą odrętwienia lewostronne,zaczyna sie od glowy,bark,lokieć,dłoń,okolice piszczela i stopa.dadam że mam krwawiące hemoroidy i przewlekłe przeziębienia z kaszlem (wyksztuszam coś zielonego a nieraz brązowego w dużych ilosciach.prosze o pomoc jest to cieżkie do zycia

Należałoby przeanalizować przyczyny obnizonej odporności, częstych infekcji i chyba wtórnej apatii, zmęcznenia, potliwości
Możliwe niedobory witamin i mikroelementów, zaburzenia funkcji tarczycy, innych hormonów...
Czy nie ma innych schorzeń, obciążeń rodzinnych, zaburzeń łaknienia
Ważny "przegląd generalny" i warto zwrócić też uwage na zdrowy tryb życia!