Znaczne przerzedzenie włosów i problemy z płodnością

Bezskutecznie staramy się o dziecko, znaczne przerzedzenie włosów. Czy da się coś wywnioskować z tych wyników badań? Proszę o interpretację. Cholesterol całkowity 108 mg/dL, HDL 55mg/dL, LDL 35 mg/dL, Trójglicerydy 92 mg/dL, hormony tarczycy w normie, FSH 5,94mIU/ml, LH 3,00 mIU/ml,17-hydroksyprogesteron 2,08 ng/ml, testosteron 0,133ng/mL, Prolaktyna 13,72 ng/mL , koloidowy guzek tarczycy.(Hormony płciowe badane na początku cyklu).

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm nie mozna się wypowiedzieć. proszę koniecznie zglosic sie do lekarza ginekologa.