Żółta wydzielina z jamy ustnej i bóle klatki piersiowej
Dzień dobry, od 9 miesięcy pluję żółtą wydzieliną. Nie kaszle przy tym. Nie odkrztuszam. Nie mam przy tym żadnych duszności ani kaszlu. Od dwóch tygodni boli mnie za to klatka piersiowa. Są to bardzo krótkie, silne bóle. Spirometria w normie, tomografia klatki ok. Żadnych innych badań nie miałam. Lekarz stwierdził astmę oskrzelową. od miesiąca biorę Symbicort. Bez poprawy. Czuję ciągłe zmęczenie. Czy powinnam zrobić inne badania? Czy na pewno jest to astma?Proszę o pomoc.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Jeśli spirometria wyszła prawidłowo, nie ma poprawy po leczeniu to wątpię czy to astma. Można jeszcze wykonać próbę rozkurczową w czasie spirometrii. Radze udać się do innego pulmonologa.