Biała, bezzapachowa wydzielina z pochwy

witam mam maly problem ,nie wiem czym to jest spowodowane ae mam od misiaca czasu gesta i dosc duzy bez zapochowej i bialej wydzielini od ostatniego okresu dzien w dzien teraz na dniach powinnam dostac miesiaczke i jeszcze jej nie mam chociaz dzisiaj zauwazylam sluz z krwia boli mnie pod brzusze i piersi....co mam zrobic
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W przypadku gdyby wystąpił brak miesiączki należy w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę ciążę. Jeżeli była możliwość zajścia w ciążę, proponuję wykonanie testu ciążowego. Nadmiar wydzieliny z pochwy oraz dolegliwości bólowe mogą świadczyć o np. stanie zapalnym dróg rodnych. Krew może oznaczać początek krwawienia lub być wynikiem jakiejś patologii. Aby wyjaśnić przyczynę dolegliwości należy udać się na wizytę do ginekologa.
Pozdrawiam