Ból kości i mięśni, stany zapalne stawów, brak koncentracji i ciągła senność u 43-latki

Byłam u neurologa, reumatologa , psychiatry tez,mam reemisje boli mięśni i kosci , stany zapalne stawów, brak koncentracji ciągła senność , sucha skóra , 43lata,nadwaga po 2 ciąży i Hashimoto.Mialam ANA1&2 plus pełna tom.ciała z kontrastem-wyszło 8 ognisk zapalnych. Reumat.zapisał mi Arechin który nie pomaga i wyw,swedzenie skory. Mowil ze wyniki mogą wsk.na toczen ale nie u mnie. Nie wiem co jeszcze zrobic gdzie isc zeby zespół lekarzy mogł mnie zdiagnozowac na razie umieram z bólu co rano;(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do poradni reumatologicznej przy najbliższym ośrodku klinicznym.