Ból w klatce piersiowej, problemy z oddychaniem, kaszel, pisk w uszach, uderzenia gorąca i osłabienie

Bardzo silny ból w klatce piersiowej (ból płuc) - potrafi rozkładać się różnie, uciskający, uczucie wciskania w łóżko(intensywniej przy leżeniu) problemy z oddychaniem, uczucie obcego obiektu w przełyku, problemy ze snem, występujące zawroty głowy, kaszel, czasem z przezroczystą wydzieliną, uczucie dezorientacji, problemy ze skupieniem się, czasem pisk/ dzwonienie w uszach, przypływy/uderzeń gorąca, uczucie słabości, czasem również mam uczucie oderwania od rzeczywistości i luki w pamięci.

Nie zadał Pan pytania, więc nie wiem w jakim kontekście obecnej Pana sytuacji życiowej przejawia się opisana powyżej symptomatologia. Ogólnie mówiąc, owe objawy somatyczne wskazują na trudności w przeżywaniu przez Pana lęku - są to klasyczne objawy nerwicowe. Warto jednakże przeprowadzić podstawowe badania krwi (morfologia, lipidogram, glukoza) i udać się do na konsultację do lekarza rodzinnego. Może Pan też skorzystać z konsultacji u psychoterapeuty lub psychiatry.