Co jest powodem bąbli na skórze u 5-latka?

Witam serdecznie, Od ok dwóch tygodni mam problem. Mój niespełna 5-letni syn ma bąble przypominające ugryzienia komara. Byliśmy u dermatologa, który stwierdził, ze jest to:alergia, ugryzienie lub reakacja na pasożyty. Syn bierze leki na alergię, wyłączylismy z diety owoce i warzywa jak zalecił dermatolog, syn nie śpi w swoim łóżku tylko w innym pokoju aby wykluczyć jakieś żyjątka ( poza tym wszystko przeszukałam w jego łózku łacznie z wyamianą materaca i nic nie znalazłam). Zrobilismy badanie na pasożyty i wyszła mu lamblia. Od tygodnia bierze metronidazol ale codziennie lub co drugi dzień ma nowe wypryski. Co to może być. Co powinnam z tym robić ? Z góry bardzo dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta najlepiej u lekarza dermatologa dziecięcego i pediatry a były jakieś badania z krwi?