Co może być przyczyną bolących piersi?

Witam. Proszę o pomoc. 11miesiecy temu miałam usg piersi, wszystko wporzadku. Od kilku tygodni bolą mnie piersi, szczególnie lewa. Ból przeżywa i puszcza. Żadnych oznak choroby piersi typu wyciek zmiana kształtu, nie ma. Badań piersi raz w roku, profilaktycznie. Zawsze bez żadnych zmian. Nie biorę hormonów. Dodam że mam 30 lat.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym konsultację chirurga bądź ginekologa [który zbada piersi oraz wykona ponownie USG]. Pozdrawiam.