Co myśleć o tym opisie nadgarstka?

Witam ma stwierdzone ŁZS ale problem tkwi najbardziej w nadgarstku który jest sztywny znikoma ruchomość Zrobiłam rezonans wyszły zmiany obrzękowe szpiku kostnego,ilość płynu itp ale najbardziej martwi mnie zwiększona odległość pomiędzy kością łódeczkowata a ksiezycowata 2-3 podejrzenie przerwania ciągłości wiązadła.Sciegno mięśnia prostownika łokciowego nadgarstka położone poza rowkiem lokciowym .Dziś byłam na wizycie w szpitalu i ortopeda mówił że nieda się nic zrobić a później poszedł z płytką moja poradzić się kogoś jeszcze i stwierdził że jest opcja wstawienia płytki na srubki ale muszę to jeszcze przedyskutować czy jest sens skoro są remisję choroby zapalnej .Niewiem po co ta płytka usztywnienie nadgarstka skoro i tak sztywny

Konieczna pełna konsultacja i badanie Ortopeda, Reumatolog

BADANIE MRI / CD/ DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ, do omówienia na konsultacji z Neurologiem !! !

WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki ; Ważna pełna historia choroby i historia leczenia ; Podstawowe badania laboratoryjne krwi, żelazo, ferrytyna, TSH , EKG i inne

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; zbadanie, ocena wyników; ; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ?Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog