Co oznacza wynik gastroskopii 29-latka?

witam. po gastroskopii stwierdzono : K44.9 przepuklina przeponowa bez niedroznosci lub zgorzeli K21.9 zarzucanie żołądkowo-przełykowe bez zapalenia przełyku K29.6 inne zapalenie żołądka K29.8 zapalenie dwunastnicy. czy jest sie czym martwic czy mogę pracowac (dżwigac) jak długo potrwa leczenie? wymiotuje prawie co noc i rano parokrotnie z krwia. dziekuje i pozdrawiam , 32 lata

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza szersza diagnostyka proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie