Co oznaczają codzienne wzdęcia?

Mam 18 lat, od roku zmagam się z codziennymi wzdęciami(aż 15 cm w obwodzie) , śmierdzącymi gazami, przelewaniem w żołądku i luźnymi stolcami. Byłam przebadana na wszelkie pasożyty, przytyłam przez ten okres szczególnie w okolicy brzucha. Z 55 kg wskoczyłam na 62 kg. Mam apetyt. Miałam zrobioną gastroskopię, lecz stwierdzono, że wszystko jest w porządku. Poza tym od 3 lat mam cukrzycę typu 1. Byłam dobrze wyrównana do czasu problemów jelitowych. Z chemoglobiny 6 mam 8.

Dzień dobry,

winna może być niewłaściwa dieta. Proszę się skontaktować z dietetykiem, który poprzez odpowiedni sposób odżywiania się zredukuje ilość wzdęć.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga