Czy może to mieć związek z karmieniem piersią?

Witam, Mam 34 lata, 2 tygodnie po porodzie zaczęłam mieć bóle żołądka, tzn. coś jakby skurcze. Ból ten nie promieniuje do pleców i nie mam żadnych innych dolegliwości typu wymioty lub biegunka jedynie wzdęcia. Ból ten pojawia się czasami codziennie, a czasem raz na 3 tygodnie. Karmię piersią. Ból czasem budzi mnie w nocy. Po zażyciu nospy po kilku godzinach ustępuję. Czy może to mieć związek z karmieniem piersią? Jestem 2 miesiące po porodzie wcześniej nigdy nie miałam takich skurczy.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i cena w badaniu palpacyjnym jamy brzusznej. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.