Czy po bardzo obfitej miesiączce mogę wykonać kompleksowe badania krwi?

Witam serdecznie, proszę o poradę. Czy po bardzo obfitej miesiączce mogę wykonać kompleksowe badania krwi ( TSH, FT3, FT4, HDL, LDL, ALAT, ASPAT, przeciwciała anty TG TPO, glukoza, magnez, potas, żelazo, morfologia itp)? Czy powinnam odczekać aby wyniki były bardziej miarodajne? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Może Pani wykonać badania po miesiączce. Utrata krwi, nawet przy obfitej miesiączce, jest tak naprawdę niewielka w porównaniu do ilości krwi w organizmie człowieka.