Czy przyjmowanie witamin przez cały rok jest bezpieczne?

Od kilku miesięcy przyjmuje codziennie duże dawki witamin. Mam nerwicę natręctw i leczę się u psychiatry (escitalopram 20mg i doraźnie alprazolam 2mg), żyje w ciągłym stresie i postanowiłem się wspomagać suplementami. Czy przyjmowanie witamin przez cały rok jest bezpieczne? Biorę 150% dziennego zapotrzebowania magnezu, 200% cynku, 150% b6, 2000% witaminy d3, 1250% witaminy c. Wchłanialność magnezu i cynku wg producenta to około 90%, wchłanialności reszty składników nie znam. Ale pytanie, czy mogę takie suplementy stosować przez cały rok?

Szanowny Panie, nie widzę przeciwwskazań aczkolwiek proszę stosować racjonalne dawkowanie