Czy tabletki o takim składzie mogą osłabić działanie antykoncepcji hormonalnej?

Witam, czy tabletki ze składem: Kofeina Bezwodna, Ketony malin, Chlorek Chromu, Ekstrakt z Gorzkiej Pomarańczy ,Ekstrakt z Pieprzu Czarnego 95%, Ekstrakt z pieprzu Cayenne 8% Kapsaicyny, Ekstrakt z Imbiru 5% Gingeroli, N-Acetyl L-Tyrozyna, Ekstrakt z Zielonej Herbaty, Ekstrakt z G. Cambodia - Kwas Hydroksycytrynowy 60%, Ekstrakt z Kakaowca - 5% Teobrominy, Ekstrakt z Cynamonu, Ekstrakt z Ostrokrzewu Paragwajskiego 20% mogą osłabić działanie tabletek antykoncepcyjnych?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany preparat nie powinien zaburzać działania antykoncepcji hormonalnej.