Nasilające się dolegliwości

Witam, Mam 24 lata. Z góry przepraszam za wyczerpującą ilość informacji aczkolwiek staram się znaleźć przyczynę moich dolegliwości i rozpocząć leczenie, gdyż z normalnie funkcjonującej dziewczyny stałam się wrakiem człowieka. I ETAP 9 miesięcy temu przeszłam 2 ciężkie infekcje. Zgodziłam się na leczenie 3-dniowym antybiotykiem ( SUMAMED), objawy początkowo przeszły lecz po 4 dniach znowu byłam chora, próbowałam doleczyć się witaminami i tu nastąpił problem który początkowo zignorowałam, zaleganie tabletki w gardle i uczucie cofania pokarmu. Obecnie zdarza się że po nocy resztki rozdrobnionego pokarmu jak gdyby zza migdałka przedostawały się do jamy ustnej. II ETAP Ze względu na podwyższone TSH skonsultowałam się z endokrynologiem jednak USG nie wykazało powiększonej tarczycy ani obecności wola, jest natomiast podejrzenie subklinicznej niedoczynności tarczycy. Lekarz przepisał mi letrox 50 na wyrównanie hormonów lecz problem nie zniknął, Po tygodniu pojawił się biało brązowy nalot na języku, tętno 100/min, uczucie ciężkości głowy, zawroty, uczucie braku tchu, po konsultacji z lekarzem stopniowo odstawiłam lek i przez jeszcze 2 miesiące nie mogłam wychodzić z domu ze względu na uczucie braku powietrza. Obecnie nawracają te same objawy z okresami przerwy tj. zawroty głowy, szczególnie uciążliwe uczucie wciskania podczas wydechu i trudność przy wdechu, stale mam biały nalot u nasady języka, którego nie można zmyć, podczas aktywności fizycznej występują silne zawroty głowy, a korzystanie z basenu jest niemożliwe bo opór wody sprawia że robi mi się słabo, objawy są szczególnie uciążliwe gdy jest ciepło. Proszę mi uwierzyć, że nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam i zależy mi by po 9 miesiącach znowu normalnie funkcjonować tak jak wcześniej. Zrobiłam gastroskopie, która niczego nie wykazała, jeszcze w czerwcu z wymazu gardła wyizolowano gronkowca złocistego, nie wykazano obecności grzyba, obecnie TSH wynosi ok 2, badania krwi w normie, jednak stale podwyższone jest OB. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu przyczyny. Czy mogłabym zrobić jeszcze jakieś badania ? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Dzien dobry.Ponieważ Pani objawy koncentrują się na duszności i osłabieniu,a początek związany był z infekcją sugeruję zrobić rtg klatki piersiowej,a z badań laboratoryjnych CRP,elektroforezę białek surowicy i udać się najpierw do internisty.