O czym świadczy podwyższony poziom bilirubiny po ospie?

Witam, Ostatnio przeszlam ospe (w wieku 21 lat) byl to bardzo ciezki przebieg po 2 mies robilam badania kontrolne krew i Mocz proby watrobwe rowniez I wyszla podwyzszona bilurbina az o 20 I limfocyty o 3 wiecej czyli 43.. od ponad tyg spoznia mi sie okres a nigdy tak sie nie zdarza max do 2 dni sie zawsze spoznial, testy ciazowe wyszly negatywnie czy poziom bilurbiny moze o tym swiadczyc ze rozwija sie jakas choroba I dlatego okres jest spozniony czy mozliwe ze to ciaza ?

Lek. Tomasz Budlewski

Propknujemoznaczyc poziom beta hcg i udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można stwierdzić czy wątroba nie jest powiększona oraz zlecić odpowiedni panel badań wątrobowych