O czym świadczy wynik EEG 23-latki?

Witam. Prosze o pomoc w odczytaniu mojego zapisu EEG. "Czynność podstawowa EEG prawidłowo zróżnicowana przestrzennie, składająca sie w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych z rytmu alfa 9-10 Hz o amplitudzie do 40 uV oraz serii niskonapięciowego rytmu beta. Na tym tle rejestruje się obustronnie rozsiane pojedyncze i w grupach fale wolne theta i Reakcja zatrzymania zaznaczona. Hiperwentylacja i Fotostymulacja nie aktywuja krzywej EEG. Orzeczenie: Zapis czynności bioelektrycznej mózgu nieprawidłowy." Dodam że moim głownym problemem którego przyczyna nie jest jeszcze znana jest: stałe nasilające sie wieczorami uczucie odrealnienia jakby bycia wstawionym po imprezie (zespół depersonalizacji), spowolnienie reakcji myślowych, nagła nieuzasadniona złość/ agresja i bełkot, szumy uszne, silne osłabienie i zmęczenie problem z wybudzaniem sie, bardzo słaba pamięć i koncentracja, bóle głowy, ucisk z tylu głowy jak leże to nie może mnie poduszka uciskać za bardzo i ciagle mam wrażenie wtedy spływania cos do gardła i pulsowania, na zatoki nie choruje, wzrok mam słabszy czasem rozmyty lub zaszroniony (cieżko to opisać). Podczas badan nie zasypiałam. Nie miałam nigdy napadów typowo padaczkowych czy omdleń jedynie bywało mi słabo kiedy stan sie znacznie nasilał. Stan ten trwa juz od lutego i uniemożliwa mi normalne funkcjonowanie. Dodatkowo podczas diagnostyki znaleziono u mnie: tężyczke, niedoczynnosc tarczycy (leczona), niewielkiego mikrogruczolaka przysadki mózgowej, lekką hiperprolaltynemie, 3 małe oponiaki nad prawym płatem czołowym 6x7mm (neurolog uważa ze nie wpływaja one na to co mi jest), bardzo silna insulinooporność (leczona) i inne zaburzrzenia hormonalne do tego podejrzenie pcos lub endometriozy, mam torbiela na jajniku, wada wzroku- astygmatyzm,lekka wada kręgosłupa. Badanie laryngologiczne wykazało faktyczność słyszenia szumów usznych jednak laryngolog nie umie pomoc. Psychicznie w porządku psychiatra nie widzi tutaj konieczności ingerowania jedynie chodzę do psychologa. Tak więc mimo tylu współistniejących chorób rzaden ze specjalistów tych dziedzin nie widzi powiązania z tym stanem. Bardzo prosze o żywe zainteresowanie sie moja sprawa i udzielenie mi dokładnej odpowiedzi co może mi być co bym mogła jeszcze zrobic by sobie pomoc

Szanowna Pani, bardzo mi przykro, ale nie potrafię pomóc. Wynik EEG powinien przeanalizować specjalista