Obecność guzka w piersi u 23-latki a wizyta u chirurga

Bylam ulekaza ogulnego bo kiedys pobolewala mie piers zbadal mie i nic nie wyczul w piersiach ale dal mi skierowanie do hirurga a na skierowaniu napisal guzek lewej piersi obserwacja to znaczy ze mam guza i czemu do hirurga

Nie wiem , w takiej sytuacji powinna Pani znaleźć się pod opieką ginekologa lub onkologa , jeśli jest Pani zdecydowana na szybką , b.profesjonalną ale prywatną formę diagnostyki , to proponuję fundację PFESO , ul.Mokotowska 15 , tel.rej. 223314140 zż