Rumień na nosie widoczny przy miesiączce

Łysieje mam rumien na nosie szczegulnie jest widoczny przy okresie. Bola mnie kosci piszczelowe i nadgarski, mam czasem wzdecia , łojotok, pryszcze i nadczynnosc tarczycy, poce sie szczegolnie pod pachami i problem ze snem kolacze mi serce tetno jest podwyzszone , i przytylam 20 kilo jem zdrowo , czesto co 3 godz malo smarzone , bez tluszczu do smarowania acha moj cholesterol jest ponad norme od kilku lat.okolo 3

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję wykonać badania oceniające funkcję tarczycy. Wszystkie opisane objawy mogą być bowiem wynikiem nieprawidłowo kontrolowanej nadczynności tarczycy.